Хто ?

Друкарня «Видавничий будинок «Кераміст» – найбільше поліграфічне підприємство Південного Сходу України, що має в своєму арсеналі рольові та листові, додрукарські та післядрукарські машини кращих світових виробників. Це дозволяє виконувати весь комплекс поліграфічних послуг швидко і якісно, ​​а також постійно розширювати асортимент продукції, що випускається. На сьогоднішній день ми випускаємо близько 150 видань.

Рішенням Президії Асамблеї ділових кіл «ВБ «Кераміст» представлено до почесного звання «Лідер України» – за видатні професійні досягнення і безумовне лідерство у виробництві, бізнесі, наукової та творчої сферах. «Кераміст» включено до переліку «Кращі підприємства України».

February 2, 2014

День народження

 

Дату випуску газети «МИГ» в новому для неї виді, по праву вважають датою народження – друкарні «Видавничий Будинок «Кераміст». На той час підприємство займає орендовані площі та налічує 15 працюючих осіб, виробничі потужності: офсетна рольова друкарська машина і комплекс додрукарського обладнання. Незабаром придбана ціла низка поліграфічного обладнання, за допомогою якого прискорилась швидкість друку, з’явилась можливість використання високоякісного паперу для виробництва яскравої презентаційної продукції.

February 2, 2014
May 10, 2015

Диплом якості

У 2004 році ВБ «Кераміст» нагороджено «Дипломом європейського зразка про відповідність якості продукції, що випускається, європейським стандартам».

May 10, 2015
June 21, 2016

Власне приміщення

У 2005 році «ВБ «Кераміст» переїжджає в нове власне приміщення за адресою: м. Запоріжжя, вулиця Сєдова 16.

June 21, 2016
2006-01-01

Всеукраїнський масштаб

З 2006 року «Видавничий будинок «Кераміст» виходить на всеукраїнський рівень і посідає 25 місце в Національному бізнес-рейтингу серед поліграфічних підприємств, а у 2007 році ВБ «Кераміст» в тому ж бізнес-рейтингу посідає вже 2 місце.

2006-01-01
2008-01-01

Ріст та процвітання

У 2008-2010 роках друкарня впевнено займає лідируючі позиції серед поліграфічних підприємств нашої країни в сумарному балі за критеріями: «Обсяг реалізованої продукції», «Чистий прибуток», «Продуктивність праці», «Заробітна плата». У цей рік Видавничий будинок «Кераміст» друкує близько 200 найменувань газет і журналів загальним накладом понад 22 млн. екз. Штат працівників зростає до 215 осіб. За видатні професійні досягнення присвоєно почесне звання «Лідер України», включено в перелік «Кращі підприємства України». 

2008-01-01

Наше виробництво — це сучасне високопродуктивне поліграфічне обладнання і передові технології.

Видавничий будинок — це потужний поліграфічний комплекс, що надає послуги, починаючи з виготовлення дизайн-макетів та закінчуючи доставкою готової продукції в будь-який населений пункт України. В арсеналі виробничого обладнання працюють машини, які входять до п’ятірки найбільш передових та швидкісних друкарських машин країни. ТОВ «Видавничий Будинок «Кераміст» має 5 ліній для виробництва поліграфічної продукції, які складаються з рулонних офсетних машин.

Власне складське приміщення площею 280 кв.м. вміщує тижневий запас поліграфічного паперу. Постачання поліграфічного паперу якістю, що відповідає вимогам договору та тендерної документації, здійснюється безперервно щотижнево.

Наш персонал — це команда професіоналів з досвідом роботи на ринку поліграфічних послуг більше 15 років.

Наша ділова репутація — це постійно зростаюче коло замовників: представників видавничого і рекламного бізнесу, підприємств, фінансових структур і торговельних компаній. Це стійкі показники успішності і надійності, підтверджені перемогами в Національних бізнес-рейтингах протягом декількох років.

Наші клієнти — наші друзі і партнери. Ми зростаємо і розвиваємося разом з ними. Ми розуміємо, що успіх наших партнерів залежить від оптимально вигідних умов співпраці, які ми можемо запропонувати. З огляду на сучасні тенденції ринку поліграфії, плани нашої компанії спрямовані на динамічний розвиток, використання новітніх технологій, підвищення професіоналізму персоналу та рівня обслуговування замовників.

Технічні можливості Друкарні дозволяють займати гарну позицію в декількох шарах друкарського виробництва: офсетний друк, книжкове виробництво, журнальний сектор. Якість друку, ціна і графік випуску — це сьогодні головні категорії вибору друкарні видавцем, причому показник якості все більшою мірою стає головним критерієм. Технічне оснащення, наявність дублюючого друкарського обладнання, розвинена логістика робить Кераміст конкурентоспроможним серед великих друкарських центрів.

Вже багато років незмінним основним видом діяльності залишається друкування періодичних видань як обласного значення так і всеукраїнського масштабу. Серед багатого числа видань, що друкуються на ТОВ «ВБ «Кераміст», з’являються й  нові. Кераміст активно бере участь в системі державних закупівель ProZorro.

Протягом останнього часу активні заходи щодо збільшення обсягів разових замовлень призвели до появи крупних підприємств в числі наших постійних замовників, нові мережі магазинів та ресторанів вибрали нас як основну друкарню, що задовольняє потреби з поліграфічної продукції. Адже попит на рекламний газетний друк зростає, це заохочує нас до модернізації виробничих процесів, застосування багатокольорового друку на папері підвищеної якості з використанням сушіння, інших форматів і додаткових операцій по добірці, скріпленню, склейці й комплектуванню. 

Наша спеціалізація — виробництво поліграфічної продукції різних форматів і ступенів складності: журналів, колекційних видань, газет, рекламних каталогів, брошур. Ми надаємо повний спектр послуг на рівні світових стандартів.

Our Experts

Creative Instructor

Наш головний секрет успіху - в душевному, поважному ставленні до всього: до замовників, техніки, продукції. А це викликає відповідні почуття подяки, і до нас знову і знову повертаються люди з новими замовленнями. Адже ми разом із замовником - ланки одного ланцюга, що доносить інформацію до читачів - вчасно, в повному обсязі і в кращому вигляді.

Дмитро Плеханов, генеральний директор